mega888
Koduloomad
PlayPlay
Farmiloomade kodu
PlayPlay
Hobused
PlayPlay
Kutsikad
PlayPlay
Farmiloomade turvakodu
PlayPlay
previous arrow
next arrow
Nool

Ekskursioonid


Kooli-,  klassi- või lasteaiaekskursioonil tutvustame teile talu pea 500pealist sõraliste ja kabjaliste seltskonda. Meil elab 14 eri tõugu koduloomi, 20 tõugu linde ja muid eksootilisi loomi!

Peamiselt kasvatame ja säilitame ohustatud tõugu hobuseid nagu eesti raskeveo hobune, tori ja eesti tõugu hobused, maatõugu lehm ja Kihnu lambad. 

Ranna Rantšos on turvalise elupaiga leidnud ka väga paljud kodu kaotanud, peremeheta jäänud või vigaseks jäänud loomad, kes on siin kenasti kohanenud ja elavad toreda ühtse perena.

UUDIS!

Ranna Rantšos on alguse saanud loomade beebibuum!

Sündinud on talled kitsedel ja lammastel, jänestepojad, meriseal on põrsad, lehmadel väikesed vissid ja peagi on sündimas esimesed hobulapsed ehk varsad!

Ootame teid kõike seda siginat-saginat oma silmaga kaema! Lapsed saavad loomadega otse kontakti, saavad neid sööta, paitada ja selfisid teha.

Tuleme loomadega külla

Tuleme loomadega külla

Ranna Rantšo koduloomade park toob koduloomad teie üritusele: lastele tutvumiseks, paitamiseks ja nendega tegelemiseks. Loomade kooslus ühes aedikus ja sõbralikkus hämmastab paljusid. Loe edasi>

Nool
Lastelaagrid

Lastelaagrid

Ranna Rantšo lastelaagrid teevad lapsed looduse ja loomade sõbraks. Laagrid aitavad hoida lapsed eemal nutiseadmetest ja pakuvad uusi elamusi loomi ja loodust tundma õppides. Loe edasi>

Nool
Ratsamatkad

Ratsamatkad


Ranna Rantšos saab ratsutada ning minna ratsamatkale mere äärde. Ratsutamine on kõigile jõukohane, sest valime just teile sobiva ratsu ning sobivaima teekonna. Loe edasi >

Nool
Sünnipäev koduloomadega

Sünnipäev koduloomadega


Ranna Rantšo loomad teevad iga sünnipäeva eriliseks. Toome loomad teie juurde sünnipäevapeole või aitame teil pidu pidada meie juures Ranna Rantšo koduloomaaias. Vaata lisaks>

Nool
Tuleme loomadega külla

Tuleme loomadega külla

Ranna Rantšo koduloomade park toob koduloomad teie üritusele: lastele tutvumiseks, paitamiseks ja nendega tegelemiseks. Loomade kooslus ühes aedikus ja sõbralikkus hämmastab paljusid.

Nool
Lastelaagrid

Lastelaagrid

Ranna Rantšo lastelaagrid teevad lapsed looduse ja loomade sõbraks. Laagrid aitavad hoida lapsed eemal nutiseadmetest ja pakuvad uusi elamusi loomi ja loodust tundma õppides. Laagrid toimuvad suvel kõikidel nädalatel pühapäevast reedeni.

Nool
Ratsamatkad

Ratsamatkad


Ranna Rantšo korraldab ratsamatku mere äärde, kaunisse Kukeranda. Ratsamatkad on jõukohased kõigile, sest ratsutamiseks valime oma rohkete hobuste seast just teile sobiva ratsu.

Nool
Sünnipäev koduloomadega

Sünnipäev koduloomadega

Ranna Rantšo loomad teevad iga sünnipäeva eriliseks. Toome loomad soovi korral aedikuga teie juurde sünnipäevapeole või aitame teil pidu pidada meie juures Ranna Rantšo koduloomaaias.

Nool