mega888
Koduloomad
PlayPlay
Farmiloomade kodu
PlayPlay
Hobused
PlayPlay
Kutsikad
PlayPlay
Farmiloomade turvakodu
PlayPlay
previous arrow
next arrow
Nool

Loomaaia külastus


Pakume teile imelist looduspäeva meeldivas looduskeskkonnas ja loomade seltsis. Ranna Rantšos ootavad teid 500 rõõmsat ja inimesi armastavat silmapaari.  Meie talus elutseb 14 erinevat loomaliiki ja üsna palju eri tõugu linde.  Talus kasvatatakse 5 liiki ohustatud tõugu loomi: eesti raskeveo-, tori- ja eesti  tõugu hobuseid, maatõugu lehmi ja kihnu lambaid, küülikud, merisigu, lisaks veel erinevaid kitsetõuge.

Uuemateks pereliimeteks on tulnud eeslid, ja alles hiljuti lisandus meie rõõmsasse ja sõbralikku perre ka eksootilisemaid loomi nagu vallabi (väike känguru) ja laama. Kokku on meil üle uskumatult uhke arv elanikke: pea 500 looma ja lindu

Lastel on võimalus aega veeta loomade mänguaias, kus saab vahetu kontakti talu pisemate loomadega:  kitse- ja lambatalledega, merisigade, jäneste, ponide ja teiste väiksemate loomadega.

Lapsed saavad loomi toita, paitada, kammida, isegi jalutama minna mõne väiksema loomaga, sest meie loomad armastavad lapsi ja usaldavad inimesi piisavalt, et neil peost süüa. See on erakordne võimalus!

Koduloomade loomaaed asub Pärnumaa lääneservas Lääneranna vallas kadakate ja liigirikaste puisniitude keskel. Kaunis Kukerand jääb rantšost vaid 15 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Rand on sobilik väikelastega sulistamiseks, sest vesi rannas on madal. Vaata meie asukohakaarti>

Hinnakiri
Talusafari

Talusafari

Tule talusafarile! Sõidame puisniidul, karjamaal ja rannaniidul ning näeme hobuseid, pulle, lehmi. Vaata edasi>

Nool
Ekskursioonid

Ekskursioonid

Kooli-,  klassi- või lasteaiaekskursioonil tutvustame teile talu pea 500pealist sõraliste ja kabjaliste seltskonda. Meil elab 14 eri tõugu koduloomi, 20 tõugu linde ja muid eksootilisi loomi! Vaata edasi>

Nool
Ratsamatkad ja ratsutamine

Ratsamatkad ja ratsutamine

Ranna Rantšos saab ratsutada ning minna ratsamatkale mere äärde. Ratsutamine on kõigile jõukohane, sest valime just teile sobiva ratsu ning sobivaima teekonna. Loe edasi >

Nool
Vankrimatk

Vankrimatk

Vankrimatkal sõidame põldude vahel või isegi mere äärde Kukeranda. Matka ajal näeb hobusekarju. Vaata edasi>

Nool
Tuleme loomadega külla

Tuleme loomadega külla

Ranna Rantšo koduloomade park toob koduloomad teie üritusele: lastele tutvumiseks, paitamiseks ja nendega tegelemiseks. Loomade kooslus ühes aedikus ja sõbralikkus hämmastab paljusid.

Nool
Lastelaagrid

Lastelaagrid

Ranna Rantšo lastelaagrid teevad lapsed looduse ja loomade sõbraks. Laagrid aitavad hoida lapsed eemal nutiseadmetest ja pakuvad uusi elamusi loomi ja loodust tundma õppides. Laagrid toimuvad suvel kõikidel nädalatel pühapäevast reedeni.

Nool
Ratsamatkad

Ratsamatkad


Ranna Rantšo korraldab ratsamatku mere äärde, kaunisse Kukeranda. Ratsamatkad on jõukohased kõigile, sest ratsutamiseks valime oma rohkete hobuste seast just teile sobiva ratsu.

Nool
Sünnipäev koduloomadega

Sünnipäev koduloomadega

Ranna Rantšo loomad teevad iga sünnipäeva eriliseks. Toome loomad soovi korral aedikuga teie juurde sünnipäevapeole või aitame teil pidu pidada meie juures Ranna Rantšo koduloomaaias.

Nool